AK Partili Adaylar Sultangazi’de İstişare Yaptı

AK Partili Adaylar Sultangazi'de İstişare Yaptı

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayları Sultangazi'de bir kahvaltı programı düzenleyerek istişare toplantısı düzenledi.

10 Aralık 2018 - 17:36 - Güncelleme: 06 Şubat 2019 - 00:47

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayları Sultangazi'de bir kahvaltı programı düzenleyerek istişare toplantısı düzenledi. AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Seyit Ateş'in ev sahipliği yaptığı toplantıda birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı. AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Abdullah Akmercan; Bu tarz toplantıların ilçemiz memleketimiz ve ülkemiz için hayırlı bir istişare ortamı doğurmasından dolayı mutluluk duyduğunu belirterek şöyle konuştu. " Güzel bir ortamda herkesin fikirlerine yer verilmesi,  düşüncelerinin alınması bizim için son derece güzel bir gelişmedir. Hangi kardeşimiz seçilirse seçilsin biz AK Parti gönüllüleri olarak o kardeşimizin çalışmalarına destek vereceğimizi belirttik. Sonuçta bu bir bayrak nöbetidir. Kim aday gösterilirse gösterilsin bundan üzüntü duymak yerine sevinmemiz lazım. Birlik ve beraberliğin daim olması dileğimi bir kez daha vurgulamak istiyorum" dedi. 

Toplantıya tüm AK Parti Sultangazi Belediye Başkanları katıldı. Öte yandan adayların sabırsız bekleyişi sürerken önümüzdeki hafta parti tarafından açıklanması gündemde. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Art Plywood Kontrplak Satışları Başladı
Art Plywood Kontrplak Satışları Başladı
Bağcılar'da Malatyalılar İftar'da Buluştu
Bağcılar'da Malatyalılar İftar'da Buluştu