Cihan Dündar Kurumsallık İçin İmzayı Attı

Cihan Dündar Kurumsallık İçin İmzayı Attı

Hasar Danışmanı Cihan Dündar Kurumsal Alt Yapı Çalışmaları için pr çalışmalarına start verdi.

19 Şubat 2019 - 21:45 - Güncelleme: 07 Ocak 2022 - 01:06

Yıllardır Hasar Danışmanlığı yapan Cihan Dündar Kurumsal Alt Yapının önemine dikkat çekerek internet ortamında çalışmaların startını verdi.

Art Kreatif Ajansla kurumsal web sitesi ve sosyal medya çalışmalarına başlayan Cihan Dündar “ Günümüz teknolojisinde artık web ortamı ve sosyal medya hayatımızın bir vazgeçilmez parçası olarak önümüze çıkıyor. Bu bağlamda çalışmalarımızı ve faaliyetlerimizi daha çok kitleye ulaştırmak amaçlı kurumsal alt yapıya yatırım sürecini başlatmış bulunuyoruz. Ülkemizin dört bir yanından Kaza Mağduru olan vatandaşlarımız artık bizi cihandundaroffical resmi sosyal medya sayfalarımızdan ve cihandundar.com adresinden faaliyetlerimizi takip ederek, herhangi bir soru yada önerilerini bize bu yolla daha kolay ulaştırabilecekler. “ dedi. 


Sürekli mağdurların yanında olduklarını belirten Dündar “ Kaza mağduru vatandaşlarımız gidip bu işi bilmeyen kimselerle vakit kaybetmesinler. Çünkü ciddi bir zaman kaybı yaşayıp tekrar bize geldiklerinde boşa bir süreç geçmiş oluyor. Direkt bize bildirmeleri durumunda daha hızlı ve daha fazla miktarda bir tazminat almalarını sağlıyoruz. Bilgi sahibi olmak başka escort istanbul fikir sahibi olmak başkadır. Maalesef günümüzde bilgi sahibi olmayan insanların fikir yürüten kimselere güvenip hüsrana uğradıklarına bizzat şahit oluyoruz, buda bizi üzüyor.” Dedi.

Kurumsal çalışmaların hayırlı olmasını vurgulayan Dündar; herkese "Kazasız belasız günler" diliyorum dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MADEF Sultangazi'de Malatyalıları Buluşturdu
MADEF Sultangazi'de Malatyalıları Buluşturdu
Bağcılar'da Malatyalılar İftar'da Buluştu
Bağcılar'da Malatyalılar İftar'da Buluştu