Ekrem İmamoğlu’na Ankara ve İzmir’den Tebrik

Ekrem İmamoğlu'na Ankara ve İzmir'den Tebrik

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, mazbatasını ve Mevlüt Uysal'dan görevi teslim alan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu sosyal medya üzerinden tebrik etti.

17 Nisan 2019 - 20:18 - Güncelleme: 13 Temmuz 2019 - 03:10

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu sosyal medya üzerinden tebrik etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş mesajında, “Şehrine bereket ve huzur getirecek, kadim İstanbul için 5 yıl boyunca yorulmadan çalışacağına inandığım, değerli kardeşim Ekrem İmamoğlu'nun Belediye Başkanlığı görevini kutluyorum.Cumhuriyetimizin kurulduğu şehirden, Türkiye'nin başkentinden selam ve sevgilerimi yolluyorum” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ise sosyal medyada yaptığı açıklamada, “Kentlerimiz arasında kuracağımız vizyon ortaklığıyla…İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı değerli dostum Ekrem İmamoğlu'nu bu önemli görevi nedeniyle tebrik ediyorum. Kentlerimiz arasında kuracağımız vizyon ortaklığıyla çok daha müreffeh bir Türkiye’nin tohumlarını serpeceğiz. Umutsuzluğu hayatlarımızdan topyekün söküp atacağız” ifadelerini kullandı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MADEF İstanbul'da Arapgir Üzüm Festivali Düzenliyor
MADEF İstanbul'da Arapgir Üzüm Festivali Düzenliyor
Harşena Kalesi’nde 600 yılık külliye keşfi
Harşena Kalesi’nde 600 yılık külliye keşfi