İstanbul
22 Temmuz, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  33.06
 • EURO
  36.12
 • ALTIN
  2562.3
 • BIST
  11156.2
 • BTC
  68125.925$

İYİ Parti Milletvekili Adayı Göçmez "Malatya Tarih Yazacak"

İYİ Parti Milletvekili Adayı Göçmez "Malatya Tarih Yazacak"
Depremin ilk gününden beri aktif olarak sahada yaraları sarmaya devam eden İYİ Parti il teşkilatı vatandaşların teveccühüne layık olmak adına çalışmalarını hızlandırıyor.

İYİ Parti Milletvekili Adayları Şeyhmus Göçmez, Atilla Şahin, Prof. Dr. Elif Apohan, Selçuk Han, Doç. Dr. Metin Kapıdere ve Menije Nur Özcan, İl ve İlçe yöneticileri, İlçe Başkanları çalmadık kapı sıkmadık el dinlemedik insan bırakmayacağız sloganıyla seçim çalışmalarına başladı.

Güzelbahçe Belediyesi tarafından hazırlanan Konteyner kent, Bornova Belediyesi tarafından kurulan çadırlar, Cemal Gürsel Mahallesi ile Meyvecilik ve Fidancılık içerisinde bulunan çadırları dolaşan İYİ Parti Milletvekili Adayı Malatyalı İşinsanı Şeyhmus Göçmez “İYİlerin iktidarında Malatya tarih yazacak. Malatya’mızı yeniden inşa edeceğiz. Sıfırdan inşa edeceğiz. Güneş Malatya’nın üzerine doğacak inşallah. Malatya’mızı yeniden inşa ederken ben yaptım oldu değil biz yaptık diyeceğiz, ortak akıl ile Mimarlar Odası ile, İnşaat Mühendisleri Odası ile, Jeoloji Mühendileri Odası ile kısacası STK’lrıda işin içine katarak ortak akıl ile Malatya’mızı şahlandıracağız” dedi.

İYİ Parti iktidarında Malatya için yapılacakları vatandaşlara madde madde anlatan Göçmez, dertlerinize derman olacak projelerimiz her kesime hitap edecek diyerek projeler hakkında bilgi vererek şunları söyledi.

1.    Yıkılan evleriniz devlet tarafından yapılacak ve sizden hiçbir ücret talep edilmeyecek.

2.    Sosyal yârdim ve destekler arttırılarak yaşam kaliteniz yükseltilecek. 

3.    Malatya ve diğer deprem bölgesi kapsamındaki illerde evini, işini kaybeden tüm vatandaşlarımıza ekonomik ve sosyal destek sağlanacak.

4.    Malatya'dan ayrılmak zorunda kalan insanımızın tekrar Malatya'ya gelmesi için gerekli düzenleme ve desteklemeler yapılacak.

5.    Malatya'nın modern, çağdaş bir kent olması için hazırladığımız projeler uygulanarak kalkınma her düzeyde kamu ve özel sektörün işbirliğiyle gerçekleştirilecek.

6.    0-3 yaşındaki çocukların mama, ped ve hijyen ihtiyaçları için maddi destek verilecek. 

7.    18-26 yaşındaki tüm ihtiyaç sahibi gençler için daha onurlu bir yaşam sağlamak amacıyla her ay 2500 TL verilecek.

8.    Malatya'daki işsizliği azaltmak için onlarca fabrika kurularak insanımız yaşadığı ıstıraptan kurtarılacak.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!