Abdurrahman Dursun Sultangazi'ye Hayırlı Olsun

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı AK Parti ilçe başkanı olan Avukat Abdurrahman Dursun oldu.


Abdurrahman Dursun Sultangazi'ye Hayırlı Olsun

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı ilçe başkanı Avukat Abdurrahman Dursun gösterildi. AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Hadi Dursun Posta 34'e yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı. 

"Öncelikle Sayın Abdurrahman Dursun'un Sultangazi ilçemize belediye başkan adayı gösterilmesinden duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek isterim. Adıyaman doğumlu olan başkanımız bizimde hemşehrimizdir aynı zamanda. Başarılı bir sonuçla ümit ediyorum bu seçimi kazanarak başkanlığı yüretecektir. Bizde zaten meclis üyeliği adayı olarak başkanımıza sürekli destek vereceğiz. Sahada gerekse stk toplantılarına başkanımızla katılarak güzel seçim atmosferi yaşayacağız. Bu güzel dileklerle tekrardan başkanımıza bu görevin hayırlı olmasını diliyorum" dedi. 

Mevcut Başkan Cahit Altunay için parantez açan Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Hadi Dursun " Cahit başkanımızın benim yanımda ayrı yeri vardır. Emekçi ve çalışkan bir başkan olarak kendisine ve değerli ailesine yaptıkları güzel çalışmalar için teşekkür ederim" dedi. Malatyalı adayların gösterilmesi konusu da değinen Dursun " Başakşehir'de mevcut hemşehrimiz Yasin Kartoğluna ve Esenyurt'da aday gösterilen başka bir hemşehrimiz Sayın Azmi Ekinci'yi tebrik eder, Başarılar dilerim" dedi. 

Bayrampaşa Belediye başkan adayı Atila Aydıner içinde hayırlı olsun dileklerinde bulunan Dursun "Seçimin memleketimiz ve bütün ülkemize hayırlar getirmesini dilerim" dedi.