Ayşe Ceylan 27.000.000 Dolar’a Rest Çekti!

Ayşe Ceylan 27.000.000 Dolar'a Rest Çekti!

2017 de vefat eden İstanbul boğazının ünlü balık restaurantı Façyo Balık ‘ın Sahibi Numan Bandırma’nın eşi Ayşe Ceylan Bandırma, Marmaris’te denize nazır evlerine 27 milyon Dolar ödemeye hazır Mısırlı İş adamının teklifini hiç düşünmeden red etti.

27 Mayıs 2021 - 15:45 - Güncelleme: 27 Mayıs 2021 - 16:01

2017 de vefat eden İstanbul boğazının ünlü balık restaurantı Façyo Balık ‘ın  Sahibi Numan Bandırma’nın eşi Ayşe Ceylan Bandırma, Marmaris’te denize nazır evlerine 27 milyon Dolar ödemeye hazır Mısırlı İş adamının teklifini hiç düşünmeden red etti. Ayşe Ceylan “ Asla ve kat’a satman orası Numan Bey den bana ve çocuklarımıza hatıra. “ dedi. 

Geçtiğimiz  yıl İzmir de 30 dönüm araziye kurulan çiftçiliğinde yaşamaya başlayan Ayşe Ceylan Merhum eşi Numan Bandırma Anısına 2018 yılından bu güne  1000 kız çocuğu okutma kararı almıştı ve kız çocuklarının sayısını “ her yıl 1000 kız çocuğu daha” sloganı ile katbekat artıyor.

Zeytinyağ İmalatı, Müze Taşımacılığı, organik tarım , uluslararası emlak işleri ile iştigal eden Ayşe Ceylan şirketlerinin gelirlerini uzun yıllardır kendi kurduğu aşevine aktarmasıyla tanınmaktadır.
 
Ayşe Ceylan Bandırma Kimdir ?

5 kasım 1981 doğumlu Ayşe Ceylan Ülkenin seçkin okullarında eğitimini başarılarla tamamladıktan sonra Eczacıbaşı İlaç , Sınai ve yatırım ortaklığı şirketi bünyesinde iş hayatına başlayıp kısa sürede İş dünyasının başarılı insanları arasında yer almayı başarmıştır.

2008 yılında Numan Bandırma ile yaptığı evliliğinden Ayşe ve Ceylan Adında kız  çocukları olmuştur. 

Ünlülerin uğrak mekanı İstanbul boğazında FAÇYO  Balık Restaurant ‘ın sahibi Numan Bandırma 2017 yılında hayatını kaybedince Ayşe Ceylan Bandırma Numan Bandırma’nın Ayvalık’ta bulunan  Zeytinyağı Üretim tesisini , Marmaris ve Cunda Adası’nda uzun yıllardır faaliyet gösteren otel ve restoranlarını ve çeşitli illerde yarım kalan inşaatların faaliyetlerini devam ettirmektedir. 

Aynı zamanda Kendine ait 212 Dış Ticaret , taşımacılık , Sisat Grup  Şirketi ve uluslararası gayrimenkul şirketleri bulunan Ayşe Ceylan Şirketlerinin tüm gelirini  Merhum iş adamı Numan Bandırma Anısına kurduğu BC Aşevine aktarmakta ve yardımseverliği ve sosyal yardım çalışmaları ile tanınmaktadır. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beykoz Köy Pazarı Kapılarını Açtı
Beykoz Köy Pazarı Kapılarını Açtı
Keskin, Hibe İçin Teşekkür Etti
Keskin, Hibe İçin Teşekkür Etti