Fırat EDAŞ Yatırımlarını Aralıksız Sürdürüyor

Fırat EDAŞ Yatırımlarını Aralıksız Sürdürüyor

Yatırım planları kapsamında Malatya’da elektrik çalışmalarını aralıksız sürdüren Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., Yeşilyurt ilçesindeki Seyran Mahallesi’ne 1.5 milyon TL yatırım gerçekleştirdi.

27 Aralık 2018 - 01:44 - Güncelleme: 28 Şubat 2019 - 04:36

Malatya, Elazığ, Tunceli ve Bingöl’de elektrik dağıtım hizmeti veren Fırat EDAŞ, sorumluluk alanında yatırım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.  
Malatya’da planladığı yatırım programı dahilinde Fırat EDAŞ, Yeşilyurt’un Seyran Mahallesi’ne 1.5 milyon TL yatırım gerçekleştirdi.
Yeşilyurt Belediyesi ile ortaklaşa çalışılarak gerçekleştirilen yatırımla mahallenin alt ve üst yapı çalışmalarının yanında aydınlatma ihtiyacı olan sokakların gerekli aydınlatması sağlandı. Ayrıca, mahalle sakinlerinin elektrikle ilgili yaşadığı sorunlar dinlenerek çözüme kavuşturuldu.

Fırat EDAŞ ekipleri 7/24 çalışıyor

Coğrafi ve iklim koşulları nedeniyle çok daha hassasiyet gerektirdiği sorumluluk bölgesinde Fırat EDAŞ,  kesintisiz enerji arzı ve kaliteli elektrik dağıtım hizmeti noktasında ekipleri ile 7/24 görev yapıyor.
Müşterilerin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılanması amacıyla Fırat EDAŞ, çalışmaların artarak devam edeceğinin altını çizdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ Partili Göçmez 'Vekil Dediğiniz Hizmetkâr Olmalı'
İYİ Partili Göçmez 'Vekil Dediğiniz Hizmetkâr Olmalı'
'Malatya'da Kurulan Saltanattan Herkes Rahatsız'
'Malatya'da Kurulan Saltanattan Herkes Rahatsız'