Malatyalı İş Adamı Mehmet Olcay’a Teşekkür

Malatyalı İş Adamı Mehmet Olcay'a Teşekkür

Evkur Yeni Malatyaspor'un İstanbul Futbol Okulu’nun birinci yıl kutlama gecesinde Malatyalı İş Adamı Mehmet Olcay’a katkılarından dolayı özel teşekkür geldi.

03 Aralık 2018 - 02:37 - Güncelleme: 20 Ocak 2019 - 23:54

Futbol Okulu Hocası Erkan Görgeç yaptığı konuşmada “Okulumuzu kurduğumuz günden bugüne maddi ve manevi deseğini sürekli bizden esirgemeyen ve evladını okulumuza yazdırarak örnek bir davranış sergileyen değerli iş adamımız Mehmet Olcay’a huzurlarınızda özel teşekkür etmek istiyorum. Evladı Enes Olcay’ı bildiğiniz üzere Galatasaray alt yapısına kazandırdık. Bundan dolayıda hem çok mutlu hem de gururluyum. Bu vefa borcunu ancak bu şekilde ödeyebilirdik. Tekrardan desteklerinden ötürü ve sürekli yanımızda olduğu için kendisine teşekkür eder şükranlarımı sunarım” dedi.

İş Adamı Olcay kısa bir konuşma yaparak böyle bir faydalı oluşumdan dolayı Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp başkanı Adil Gevrek başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Olcay “ Öncelikle böyle anlamlı bir gecede aranızda olmaktan son derece mutluyum. Değerli Bayrampaşa Belediye Başkanımız bizleri yalnız bırakmamış zahmet etmiş. Kendisine hoş geldiniz diyorum. Kulübümüzün İstanbul’da böyle bir etkinlik düzenlemesi bizim için son derece faydalı ve olumlu bir iş olduğu için başta kendi oğlumu yazdırdım. Şükürler olsun ki Enes çalışarak hocasının göğsünü kabarttı. Galatasaray’a verdik. Çocuklarımızın kötü ortam ve alışkanlıklardan uzak tutmanın en büyük yolu spor’dan geçiyor. Sportif faaliyetlere herkes evladını yönlendirerek bu gibi kulüp etkinliklerine faydalı olabilirler. Erkan hocamızın sürekli yanındayız. Maddi Manevi ne olursa olsun gölgemizi hissedebilir. Şahsım için temennilerinden ötürü kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Kulüp Başkanımız Adil Gevrek’e de böyle faydalı işlere imza attığı için tebrik ederim” dedi.

İş Adamı Mehmet Olcay’ın oğlu Enes Olcay’ın forması açık arttırmada 1600 TL’ye alıcı bularak rekor kırdı. Formayı yanına aldığı bir kız çocuğuyla teklif veren Yeni Malatyaspor kulüp başkanı Adil Gevrek aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ Partili Göçmez 'Vekil Dediğiniz Hizmetkâr Olmalı'
İYİ Partili Göçmez 'Vekil Dediğiniz Hizmetkâr Olmalı'
'Malatya'da Kurulan Saltanattan Herkes Rahatsız'
'Malatya'da Kurulan Saltanattan Herkes Rahatsız'